تبلیغات
وبلاگ مهندسی مکانیک - مطالب آبان 1394
 

نوشته شده توسط : سهیل پوررحیمی

Solidworks Premium 2016 SP0.1 طراحی حرفه ای قطعات صنعتی

solidworks 2014

نرم افزار Solidworks Premium 2016 SP0.1 یک ابزار بسیار پیشرفته به منظور طراحی سازه های صنعتی به صورت سه بعدی می باشد. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید اقدام به طراحی و ایجاد مراجع هندسی ، منحنی ها ، پلان ها با آفست کردن صفحه ، دستگاه مختصات جدید ، منحنی های مارپیچ ، شیب دهی به سطوح و قرینه سازی اشیائ سه بعدی ، چرخش پروفیل حول یک محور و ... نمایید.

این نرم افزار قابل توجه بسیاری از مهندسان و دانشجویان رشته های مهندسی مکانیک ، مهندسی صنایع ، نقشه کشی صنعتی و ... بوده زیرا نسبت به نرم افزارهای مشابه از محیط کاربری ساده ای بر خوردار است و در عین حال به پیشرفته ترین ابزارهای طراحی و مدلسازی نیز مجهز می باشد. همچنین در این نرم افزار بخش های مجزایی برای مدل سازی ، عملیات ورق کاری ، جوش کاری ، ریخته گری ، قالب سازی ، تحلیل تنش ، مدلسازی رفتار و مقاومت قطعه تحت بار گذاری های گوناگون وجود دارد. بعلاوه در این نرم افزار ابزارهای جانبی مانند Cosmos-SolidCAMGeartrax و ... قرار گرفته که می توان از آنها برای ماشینکاری و یا تحلیل قطعات نیز استفاده کرد. از دیگر قابلیت های بسیار خوب این برنامه قابلیت اتصال به نرم افزار های تحلیلی مانند: Fluenr ، Ansys و ... میتوان اشاره نمود.


قابلیت های نرم افزار SolidWorks :

 • مدلسازی و طراحی محصولات با هر پیچیدگی و ساختار خاص
 • بهره مندی از تکنولوژی های CALS
 • ساخت آنلاین مستندات
 • ارائه ی محصولات با کیفیت بالا، سودمندی و قابلیت اعتماد
 • توابع مبتنی بر ویندوز
 • پشتیبانی از استانداردها و ESKD
 • بهره مندی از ماژول های خاص و تکنولوژی پیشرفته ی مدلسازی پارامتری هیبرید
 • و ...
توضیحات :
 • این نسخه تنها شامل زبان انگلیسی هست و سایر زبانهای حذف شده.
 • فایل iso رو با استفاده از نرم افزار ساخت درایو مجازی Mount و نصب کنید.
سایر نرم افزارهای مربوط به SolidWorks آموزش ها

:: برچسب‌ها: Solidworks Premium 2016 SP0.1 طراحی حرفه ای قطعات صنعتی solidworks 2014 نرم افزار Solidworks Premium 2016 SP0.1 یک ابزار بسیار پیشرفته به منظور طراحی سازه های صنعتی به صورت سه بعدی می باشد. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید اقدام به طراحی و ایجاد مراجع هندسی , منحنی ها , پلان ها با آفست کردن صفحه , دستگاه مختصات جدید , منحنی های مارپیچ , شیب دهی به سطوح و قرینه سازی اشیائ سه بعدی , ورژن 2014 نسخه 32 بیتی لیست دانلود ورژن 2016 نسخه 64 بیتی ( بــروز شـــــده ) لیست دانلود سایر نرم افزارهای مربوط به SolidWorks دانلود CAMWorks دانلود SolidCAM دانلود 3DQuickPress آموزش ها آموزش نصب و فعال‌ سازی نرم‌ افزار ,

تاریخ انتشار : 1394/08/26 | نظرات
نوشته شده توسط : سهیل پوررحیمی

COMSOL Multiphysics 5.1.0 Build 136 شبیه سازی پروژه

COMSOL Multiphysics

با استفاده از نرم افزار COMSOL Multiphysics 5.1.0 Build 136 می توان طراحی و شبیه سازی پروژه های مهندسی برق، مکانیک، علوم زمین، شیمی، فیزیک، نجوم و کوانتوم را انجام داد. این  نرم افزار یک مجموعه شبیه سازی است که می تواند معادلات دیفرانسیل سیستم های غیر خطی را توسط مشتق های جزئی روش المان محدود در فضاهای یک، دو و سه بعدی حل نماید. این نرم افزار می تواند در حضور چالش هایی نظیر میدان های الکترومغناطیسی، کشش، دینامیک سیالات و دینامیک گاز به خوبی راهگشا باشد. همچنین این برنامه امکان تعامل با نرم افزارهای مهندسی دیگر مانند Matlab و Catia را دارد و نیز نام قبلی این نرم افزار Femlab بوده است.


قابلیت های نرم افزار COMSOL Multiphysics :
 • طراحی و شبیه سازی پروژه های مهندسی برق، مکانیک، علوم زمین، شیمی، فیزیک، نجوم و کوانتوم
 • حل معادلات دیفرانسیل سیستم های غیر خطی را توسط مشتق های جزئی روش المان محدود در فضاهای یک، دو و سه بعدی
 • راهگشای خوبی در حضور چالش هایی نظیر میدان های الکترومغناطیسی، کشش، دینامیک سیالات و دینامیک گاز
 • امکان تعامل با نرم افزارهای مهندسی دیگر مانند Matlab و Catia
 • قابلیت نصب هم بر روی ویندوز های 32 بیتی و هم 64 بیتی
 • و ...
توضیحات :
 • فایل iso رو با استفاده از نرم افزار ساخت درایو مجازی Mount و نصب کنید.
 • license در پوشه license موجود است.
:: مرتبط با:
:: برچسب‌ها: COMSOL Multiphysics 5.1.0 Build 136 شبیه سازی پروژه img نرم افزار » مهندسی | avtor نویسنده : SalaR | img تاریخ ارسال : 1394/01/27 | img تعداد بازدید : 140911 COMSOL Multiphysics با استفاده از نرم افزار COMSOL Multiphysics 5.1.0 Build 136 می توان طراحی و شبیه سازی پروژه های مهندسی برق , مکانیک , علوم زمین , شیمی , فیزیک , نجوم و کوانتوم را انجام داد. این نرم افزار یک مجموعه شبیه سازی است که می تواند معادلات دیفرانسیل سیستم های غیر خطی را توسط مشتق های جزئی روش المان محدود در فضاهای یک , دو و سه بعدی حل نماید. این نرم افزار می تواند در حضور چالش هایی نظیر میدان های الکترومغناطیسی ,

تاریخ انتشار : 1394/08/26 | نظرات
نوشته شده توسط : سهیل پوررحیمی

Dassault Systemes CATIA V5R21 SP6 x86/x64 - طراحی مهندسی

catia

نرم افزار Dassault Systemes CATIA V5R21 یک از قویترین نرم افزارهای طراحی،تولید و تحلیل به کمک کامپیوتر یا CAD/CAM/CAE در جهان میباشد که اکنون به عنوان بهترین نرم افزارهای CAD/CAM/CAE در سطح جهانی به صورت وسیع مورد استفاده قرار میگیرد.

کاربردهای نرم افزار Dassault Systemes CATIA  :

 1. محیط های مدل سازی (Solid Model) : این قسمت که در زیر مجموعه ماژول Mechanical Design قرار دارد برای مدل کردن قطعات توپر (Solid) و مجموعه مونتاژی و طراحی قالب و طراحی مدل های ورقکاری (Sheetmetal)، نقشه کشی صنعتی ،تلرانس گذاری و ... استفاده میشود .
 2. مدل سازی سطوح : این قسمت علاوه بر ساخت سطوح پیچیده قابلیت انجام مدلسازی روی ابر نقاط و فایلهای حاصل از اسکن سه بعدی را نیز دارا است .
 3. محیط ماشینکاری : پس از ساخت مدل به کمک قابلیتهای محیط ماشینکاری براحتی میتوان عملیات ماشینکاری مورد نیاز برای تهیه قطعه مدل شده از روی قطعه خام را تعریف کرده و هر مرحله از ماشینکاری را بصورت متحرک (انیمیشن) مشاهده کنید .
 4. محیط تحلیل المان محدود : به کمک قابلیتهای این محیط میتوانید قطعات و مدلهای مونتاژی ساخته شده در این نرم افزار را تحلیل کرده و مواردی مانند تغییر شکل ،توزیع تنش و ... را در آنها بدست آورد .
 5. طراحی و تحلیل مکانیزمها : به کمک این قابلیت از نرم افزار Catia میتوانید پس از تعریف اتصالات بین اجزای مختلف مکانیزم ،حرکت مکانیزم را مشاهده کرده و آنرا تحلیل کنید .

یکی از مهمترین قابلیتهای این نرم افزار این است که به کاربر اجازه می دهد به راحتی که از یک محیط کاری به محیط کاری دیگر منتقل گردد. به عنوان مثال شما پس از این که در محیط Digitized Shape Editor از یک ابر نقاط اسکن تهیه کردید به راحتی می توان در محیط Genrative Shape Design و یا Free Style از آن Surface تهیه کنید. زیرا همانطور که شاید اطلاع داشته باشید برای اینکه بتوانید مدل خود را از یک محیط به محیط دیگر ببرید ابتدا نیاز است که مدل خود را به صورتی ذخیره و یا Import کنید که نرم افزار دیگر قابلیت خواندن این اطلاعات را داشته باشند و احتمالا در این انتقال مدل شما ممکن است data lost داشته باشد.

Name: Dassault Systemes CATIA
Version: V5R21 SP6 Update
OS: Windows XP / Vista / Seven

توضیحات :
 • فایل کرک در فایل iso موجود هست به همراه روش اجرای کرک
 • فایل iso رو با استفاده از نرم افزار ساخت درایو مجازی Mount و نصب کنید.:: مرتبط با:
:: برچسب‌ها: Dassault Systemes CATIA V5R21 SP6 x86/x64 - طراحی مهندسی img نرم افزار » مهندسی | avtor نویسنده : SalaR | img تاریخ ارسال : 1391/11/23 | img تعداد بازدید : 130136 catia نرم افزار Dassault Systemes CATIA V5R21 یک از قویترین نرم افزارهای طراحی , تولید و تحلیل به کمک کامپیوتر یا CAD/CAM/CAE در جهان میباشد که اکنون به عنوان بهترین نرم افزارهای CAD/CAM/CAE در سطح جهانی به صورت وسیع مورد استفاده قرار میگیرد. کاربردهای نرم افزار Dassault Systemes CATIA : محیط های مدل سازی (Solid Model) : این قسمت که در زیر مجموعه ماژول Mechanical Design قرار دارد برای مدل کردن قطعات توپر (Solid) و مجموعه مونتاژی و طراحی قالب و طراحی مدل های ورقکاری (Sheetmetal) , نقشه کشی صنعتی , تلرانس گذاری و ... استفاده میشود . مدل سازی سطوح : این قسمت علاوه بر ساخت سطوح پیچیده قابلیت انجام مدلسازی روی ابر نقاط و فایلهای حاصل از اسکن سه بعدی را نیز دارا است . محیط ماشینکاری : پس از ساخت مدل به کمک قابلیتهای محیط ماشینکاری براحتی میتوان عملیات ماشینکاری مورد نیاز برای تهیه قطعه مدل شده از روی قطعه خام را تعریف کرده و هر مرحله از ماشینکاری را بصورت متحرک (انیمیشن) مشاهده کنید . محیط تحلیل المان محدود : به کمک قابلیتهای این محیط میتوانید قطعات و مدلهای مونتاژی ساخته شده در این نرم افزار را تحلیل کرده و مواردی مانند تغییر شکل , توزیع تنش و ... را در آنها بدست آورد . طراحی و تحلیل مکانیزمها : به کمک این قابلیت از نرم افزار Catia میتوانید پس از تعریف اتصالات بین اجزای مختلف مکانیزم , حرکت مکانیزم را مشاهده کرده و آنرا تحلیل کنید . یکی از مهمترین قابلیتهای این نرم افزار این است که به کاربر اجازه می دهد به راحتی که از یک محیط کاری به محیط کاری دیگر منتقل گردد. به عنوان مثال شما پس از این که در محیط Digitized Shape Editor از یک ابر نقاط اسکن تهیه کردید به راحتی می توان در محیط Genrative Shape Design و یا Free Style از آن Surface تهیه کنید. زیرا همانطور که شاید اطلاع داشته باشید برای اینکه بتوانید مدل خود را از یک محیط به محیط دیگر ببرید ابتدا نیاز است که مدل خود را به صورتی ذخیره و یا Import کنید که نرم افزار دیگر قابلیت خواندن این اطلاعات را داشته باشند و احتمالا در این انتقال مدل شما ممکن است data lost داشته باشد. Name: Dassault Systemes CATIA Version: V5R21 SP6 Update OS: Windows XP / Vista / Seven توضیحات : فایل کرک در فایل iso موجود هست به همراه روش اجرای کرک فایل iso رو با استفاده از نرم افزار ساخت درایو مجازی Mount و نصب کنید. hamrahpc نسخه 32 بیتی دانلود پارت 1 با لینك مستقیم با حجم 600 مگابایت به همراه کرک دانلود پارت 2 با لینک مستقیم و حجم 600 مگابایت دانلود پارت 3 با لینک مستقیم و حجم 350 مگابایت دانلود آپدیت SP6.0 به همراه کرک نسخه 64 بیتی دانلود پارت 1 با لینك مستقیم با حجم 600 مگابایت به همراه کرک دانلود پارت 2 با لینک مستقیم و حجم 600 مگابایت دانلود پارت 3 با لینک مستقیم و حجم 400 مگابایت دانلود آپدیت SP6.0 به همراه کرک Document نرم افزار دانلود پارت 1 از با لینک مستقیم و حجم 600 مگابایت دانلود پارت 2 با لینک مستقیم و حجم 500 مگابایت ,

تاریخ انتشار : 1394/08/26 | نظرات
نوشته شده توسط : سهیل پوررحیمی
دانلود مجموعه اموزش هیدرولیک فستو

دانلود مجموعه اموزش هیدرولیک فستو

شرکت معظم فستو یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و توسعه دهندگان محصولات هیدرولیک و پنوماتیک در سرتاسر جهان می باشد. دراین پست مجموعه اموزشی هیدرولیک فستو را برای دانلود شما اماده ساخته ایم.
فهرست مطالب مجموعه امورش هیدرولیک فستو به شرح زیر می باشد:


Closed loop hydraulics
هیدرولیک حلقه بسته
حلقه های کنترل فشار
حلقه های کنترل وضعیت
مبانی علم هیدرولیک
سیستم های کنترلی در هیدرولیک
ساختار کنترلرها
اجرا و پیاده سازی کنترلرها
کنترل والوهای جهت
رگولاتورهای فشار
سیستم های اندازه گیری
سرهم بندی سیستم هیدرولیکی ، تجهیزات ارتباطی سیستم هیدرولیک و خطایابی در سیستم های هیدرولیکی
مسائل ، مدارهای هیدرولیکی و ضمایم
Electrohydraulics Workbook Basic Level
کتاب کار الکتروهیدرولیک پایه
مدارهای کنترل ساده بدون سوئیچ و لیمیت
مدارهای کنترلی با لیمیت سوئیچ
مدارهای کنترل با دو محرک
مدارهای هیدرولیکی ، مسائل و ضمایم
Electrohydraulics Workbook Advanced Level
کتاب کار الکتروهیدرولیک پیشرفته
مروری بر الکتروهیدرولیک
مبانی الکتروهیدرولیک
مدارهای هیدرولیکی ، مسائل و ضمایم
Electro-hydraulics Basic Level
الکتروهیدرولیک پایه
مبانی الکتروهیدرولیک
مدارهای هیدرولیکی و سمبول های هیدرولیک
کنترل در الکتروهیدرولیک
اکچوویترها در سیلندرهای یک طرفه
محرک ها در سیلندرهای دوطرفه
عملکرد منطقی مدارهای هیدرولیک
ذخیره سازی سیگنال
سیستم کنترل سلسله مراتبی در هیدرولیک
سیستم های الکتروهیدرولیکی
مبانی مهندسی برق
تجهیزات الکتریکی
اصول حفاظت و ایمنی در سیستم های الکتروهیدرولیک
مسائل ، مدارها و ضمایم
Festo-ElectroHydraulics Transparency
شفاف سازی سیستم های الکتروهیدرولیکی
شامل 30 مدار کاربردی با توضیحات لازم در سیستم های الکترو هیدرولیک
Hydraulics Workbook Basic Level
کتاب کار هیدرولیک پایه
مروری بر هیدرولیک
مبانی علم هیدرولیک
مدارها ، مسائل و ضمایم
Festo-hydraulics basic level-v2
کتاب کار هیدرولیک پایه 2 فستو
اجزای سیستم های هیدرولیکی
مبانی کاربردی فیزیک در هیدرولیک
سیالات هیدرولیک
تجهیزات سیستم هیدرولیک
مدارها و سمبول های هیدرولیک
طراحی و بازسازی سیستم هیدرولیک
تجهیزات تغذیه توان در سیستم هیدرولیک
شیرهای هیدرولیکی
والوهای فشار
والوهای کنترل جهت
چک والوها
شیرهای کنترل جریان
سیلندرهای هیدرولیکی
موتورهای هیدرولیکی
تجهیزات
Festo-hydraulics advanced level
هیدرولیک پیشرفته فستو
مقدمات هیدرولیک
مبانی علم هیدرولیک
مدارها ، مسائل و ضمایم
Festo-Proportional Hydraulics Basic Lavel
کتاب پایه هیدرولیک تناسبی فستو
مقدمه ای بر هیدرولیک تناسبی
والوهای پروپورشنال : طراحی و روش های بهره برداری
والوهای تناسبی : منحنی ها و پارامترها
تقویت کننده ها و ست پوینت ها
سوئیچ های مورد استفاده با والوهای تناسبی
محاسبات حرکت در سیلندرهای هیدرولیکی
Proportional hydraulics Workbook Advanced Level
کتاب پیشرفته هیدرولیک تناسبی فستو

برای دانلود مجموعه اموزش هیدرولیک فستو به لینک زیر مراجعه فرمایید :


دانلود کنید
.پسورد : www.mechanicspa.mihanblog.com
:: مرتبط با: پروژه,جزوه و تحقیق مهندسی ,
:: برچسب‌ها: دانلود مجموعه اموزش هیدرولیک فستو دانلود مجموعه اموزش هیدرولیک فستو شرکت معظم فستو یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و توسعه دهندگان محصولات هیدرولیک و پنوماتیک در سرتاسر جهان می باشد. دراین پست مجموعه اموزشی هیدرولیک فستو را برای دانلود شما اماده ساخته ایم. فهرست مطالب مجموعه امورش هیدرولیک فستو به شرح زیر می باشد: Closed loop hydraulics هیدرولیک حلقه بسته حلقه های کنترل فشار حلقه های کنترل وضعیت مبانی علم هیدرولیک سیستم های کنترلی در هیدرولیک ساختار کنترلرها اجرا و پیاده سازی کنترلرها کنترل والوهای جهت رگولاتورهای فشار سیستم های اندازه گیری سرهم بندی سیستم هیدرولیکی , تجهیزات ارتباطی سیستم هیدرولیک و خطایابی در سیستم های هیدرولیکی مسائل , مدارهای هیدرولیکی و ضمایم Electrohydraulics Workbook Basic Level کتاب کار الکتروهیدرولیک پایه مدارهای کنترل ساده بدون سوئیچ و لیمیت مدارهای کنترلی با لیمیت سوئیچ مدارهای کنترل با دو محرک مدارهای هیدرولیکی , مسائل و ضمایم Electrohydraulics Workbook Advanced Level کتاب کار الکتروهیدرولیک پیشرفته مروری بر الکتروهیدرولیک مبانی الکتروهیدرولیک مدارهای هیدرولیکی , مسائل و ضمایم Electro-hydraulics Basic Level الکتروهیدرولیک پایه مبانی الکتروهیدرولیک مدارهای هیدرولیکی و سمبول های هیدرولیک کنترل در الکتروهیدرولیک اکچوویترها در سیلندرهای یک طرفه محرک ها در سیلندرهای دوطرفه عملکرد منطقی مدارهای هیدرولیک ذخیره سازی سیگنال سیستم کنترل سلسله مراتبی در هیدرولیک سیستم های الکتروهیدرولیکی مبانی مهندسی برق تجهیزات الکتریکی اصول حفاظت و ایمنی در سیستم های الکتروهیدرولیک مسائل , مدارها و ضمایم Festo-ElectroHydraulics Transparency شفاف سازی سیستم های الکتروهیدرولیکی شامل 30 مدار کاربردی با توضیحات لازم در سیستم های الکترو هیدرولیک Hydraulics Workbook Basic Level کتاب کار هیدرولیک پایه مروری بر هیدرولیک مبانی علم هیدرولیک مدارها , مسائل و ضمایم Festo-hydraulics basic level-v2 کتاب کار هیدرولیک پایه 2 فستو اجزای سیستم های هیدرولیکی مبانی کاربردی فیزیک در هیدرولیک سیالات هیدرولیک تجهیزات سیستم هیدرولیک مدارها و سمبول های هیدرولیک طراحی و بازسازی سیستم هیدرولیک تجهیزات تغذیه توان در سیستم هیدرولیک شیرهای هیدرولیکی والوهای فشار والوهای کنترل جهت چک والوها شیرهای کنترل جریان سیلندرهای هیدرولیکی موتورهای هیدرولیکی تجهیزات Festo-hydraulics advanced level هیدرولیک پیشرفته فستو مقدمات هیدرولیک مبانی علم هیدرولیک مدارها ,

تاریخ انتشار : 1394/08/19 | نظرات
نوشته شده توسط : سهیل پوررحیمی
دانلود کتاب طراحی اجزا شیگی ویرایش 10 (سال 2015)

Shigley’s Mechanical Engineering Design 10th edition

 

  

 تعداد صفحات : 1105
نویسنده : Richard G. Budynas , J. Keith Nisbett
ویرایش : دهم (سال 2015)
زبان : لاتین

دانلود کتاب طراحی اجزا شیگی ویرایش 10

حجم فایل : 17.94 مگابایت
پسورد فایل فشرده : www.konkur.in
:: مرتبط با:
:: برچسب‌ها: دانلود کتاب طراحی اجزا شیگی ویرایش 10 (سال 2015) Shigley’s Mechanical Engineering Design 10th edition , دانلود کتب مهندسی , دانلود مهندسی مکانیک , دانلود طراحی اجزا شیگلی اسپاتز جانسون ,

تاریخ انتشار : 1394/08/2 | نظرات
نوشته شده توسط : سهیل پوررحیمی

دانلود کتاب سیالات برنارد مسی(Bernard Massey)

کتاب سیالات برنارد مسی از کتاب های جدید در زمینه سیالات می باشد و منبع سوالات امتحانی و آزمون های ورودی دانشگاهها می باشد.

 

Name اندازه فایل    
دانلود کتاب سیالات برنارد مسی 7mb
:: مرتبط با:
:: برچسب‌ها: کتاب سیالات برنارد مسی کتاب سیالات برنارد مسی(Bernard Massey) کتاب سیالات Bernard Massey , دانلود کتاب سیالات برنارد مسی(Bernard Massey) , دانلود کتاب مهندسی مکانیک , سیالات ترمو انتقال ,

تاریخ انتشار : 1394/08/2 | نظرات
نوشته شده توسط : سهیل پوررحیمی

دانلود کتاب طراحی اجزا اسپاتز

کتاب طراحی اجزا اسپاتز به عنوان یک کتاب کلاسیک در حوزه طراحی اجزا است. این کتاب بررسی جامعی از عناصر ماشین و روش های طراحی و تحلیل آن را فراهم می کند. 

کتاب طراحی اجزا اسپاتز را می توان کتاب روش های ساده در طراحی خواند. در ویرایش هشتم این کتاب متن های کلاسیک و قدیمی اصلاح شده و روش های محاسباتی جدیدی را ارائه نموده است.

Name اندازه فایل    
دانلود کتاب طراحی اجزا اسپاتز 36 MB

دانلود حل المسائل طراحی اجزا اسپاتز 5.1 MB
:: مرتبط با:
:: برچسب‌ها: احی اجزا اسپاتز دانلود کتاب طراحی اجزا اسپاتز ویرایش 8 دانلود حل المسائل طراحی اجزا اسپاتز , دانلود کتاب طراحی اجزا اسپاتز ,

تاریخ انتشار : 1394/08/2 | نظرات
نوشته شده توسط : سهیل پوررحیمی

تاریخ انتشار : 1394/08/2 | نظرات